Velkoobchod

Vážení obchodní partneři,
do České a Slovenské republiky distribuujeme v exkluzivním zastoupení tyto společnosti a jejich produkty nabízíme za velkoobchodní ceny.

KESSEL medintim GmbH je Německá společnost, která se zabývá zdravotními pomůckami pro ženy i muže od roku 1972. Z jejich širokého sortimentu jsme v první řadě vybrali nehormonální antikoncepci značky Caya, spermicidní gely Contragel Green a Caya Gel a také vaginální čípky pro ženy. Tato firma vyrábí velmi kvalitní výrobky, v jejich obsahu nenajdete nic nezdravého a nepřirozeného pro lidský organismus. 

FemCap, Inc. je amrická společnost, která se zabává výzkumem a vývojem nehormonální antikoncepce od roku 2010. Na vývoji cervikálního pesaru FemCap se spolupodílel James Trussell PhD.už v roce 1991. Do Evropy se tento pesar dostal až v roce 1999. Pesar dostal také ocenění společnosti FDA - Úřad pro kontrolu potravin a léčiv. FemCap nabízíme ve třech velikostech.

 

Velkoobchodní podmínky:

Minimální hodnota objednávky je 5000,- Kč bez DPH. Platba je možná jen předem převodem na účet.

Pokud byste rádi udělali první velkoobchodní objednávku na našem internetovém obchodě www.forlady.cz je potřeba udělat první registraci.

  1. Registraci provedete přes tlačítko "Přihlášení k vašemu účtu", které naleznete v pravém horním rohu obrazovky. Klikněte na "Nová registrace". Po zaškrtnutí tlačítka Velkoobchodní odběratel budete vyzváni k vyplnění údajů v registračním formuláři. Věnujte pozornost správnému vyplnění Vašeho IČ a DIČ (pokud ho máte) a také přesné fakturační adresy, včetně všech kontaktů.

Dodací adresu vyplňujete buď přímo při VO objednávce nebo si ji můžete doplnit po přihlášení k Vašemu velkoobchodnímu účtu v záložce "Moje osobní údaje".

Váš účet je registrován na emailovou adresu, kterou při registraci vyplníte. Ta bude pro další obsluhu Vašeho účtu velmi důležitá a je potřeba, abyste k ní měli přístup.

  1. Po vyplnění formuláře Vám odešleme konfirmační email Authorizace VO registrace. Poté se můžete přihlásit k Vašemu velkoobchodnímu účtu a využívat VO podmínky (zobrazí se Vám velkoobchodní ceny a další velkoobchodní informace).

 

V případě zájmu o velkoobchodní odběr a ceníky nabízeného zboží nás neváhejte kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky:


Telefon: +420 725 508 745
Mail:
obchod@forlady.cz

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Mgr. Jana Musialková Muroňová, ForLady Pharma s.r.o.