Caya diafragma gel

 
TOP
  • 1 z 2

Přírodní gel Caya Diafragma je speciálně vyvinutý pro použití s vaginálním pesarem Caya Diafragma. Zvyšuje účinnost bariérové antikoncepce až
na 96 %. Má lubrikační efekt, přírodní složení, podporuje zdravou poševní mikroflóru.

Dostupnost Skladem
389 Kč    
Kategorie Antikoncepční pesary a gely
 

Přírodní gel Caya Diafragma

Přírodní gel s kyselým pH 3,8 podporuje zdravou poševní mikroflóru a je prevencí před vaginálními záněty a infekcí. Celulózová složka a husté složení gelu spermie zadrží a nepustí dál. Díky přírodnímu složení vyhovuje i velmi citlivým ženám. Gel Caya Diafragma je spolehlivým doplňkem vaší bariérové antikoncepce i účinným ochráncem vašeho intimního zdraví.

Jaké jsou výhody gelu Caya Diafragma?

  • Zvyšuje antikoncepční spolehlivost pesaru na 96 %.
  • Má přírodní složení.
  • Vytváří zdravé pH v pochvě a předchází tak vzniku infekcí a zánětů.
  • lubrikační efekt, usnadňuje zavádění intimních pomůcek.

Složení: Voda, kyselina mléčná, mléčnan sodný, celulóza, kyselina sorbová.

Použití: Přibližně jedna čajová lžička gelu (cca 4 ml) se nanese na diafragmu nebo na cervikální pesar. Poté se pesar zavede podle návodu. Vaginální aplikátor využije žena, když bude potřebovat zavést další gel na již zavedenou Diafragmu v případě opakovaného pohlavního styku. Gel je možné použít s antikoncepčními pomůckami z lékařského silikonu nebo latexu.

Balení obsahuje: 60 ml gelu

Upozornění: Caya Diafragma gel se nepoužívá jako samostatná antikoncepce. Vysoké antikoncepční účinnosti je dosaženo pouze v kombinaci s bariérovými antikoncepčními pomůckami. Nechrání před sexuálně přenosnými chorobami.