Waypi® - čůrokap na cesty

 

Moderní pomůcka pro ženy na močení ve stoje. Zajistí pohodlné a hygienické vykonání potřeby v prostředí, kde nejsou dostupné, nebo jsou nedostatečně čisté toalety. Čůrokap je skladný, diskrétně přenosný v praktickém úložném boxu.

Dostupnost Skladem
490 Kč    
Kategorie Ekohygiena a menstruace
 

WAYPI ČŮROKAP NA CESTY


Ne vždy je v tu nejpotřebnější chvíli k dispozici čistá toaleta. V přírodě, na čerpací stanici, na odpočívadle na dálnici, všude tam ženy ocení možnost hygienického vykonání malé potřeby. Pomůcka Waypi® je přizpůsobena pro močení ve stoje, obsluha je jednoduchá, s trochou cviku to zvládne každá žena. Velikost pomůcky je univerzální, během močení je pouze nutno dbát na správné umístění a držení.


Jak se Waypi® používá?


Pomůcka je dodávána v krabičce, která slouží i pro úschovu na cestách. Po vyjmutí složeného Waypi® z krabičky, se zvedne očko a Waypi® se rozvine. Pro aplikaci je rozložený Waypi® držen s očkem směrem k tělu, konec trychtýře směřuje dolů. Během používání je třeba dbát na správné umístění Waypi® a zakrytí močové trubice. Po použití lze Waypi® vyčistit mýdlem a vodou. Poté se složí a uloží do krabičky.


Vlastnosti pomůcky Waypi®:


•Extra saténový povrch pro snadné čištění.
•Dobře se přizpůsobuje tvaru těla.
•Inovativní tvar zabraňuje přetékání.
•S očkem pro praktické skládání.
•Dodáván s cestovní krabičkou


Materiál: TPE (termoplastický elastomer), saténový povrch.


Upozornění: Před prvním použitím je doporučeno vyzkoušet Waypi® doma ve sprše a nacvičit si používání.


Obsah balení: pomůcka Waypi®, úložná krabička s informacemi pro použití.