Contragel green

 
  • 1 z 3

Contragel green zvyšuje účinnost bariérové antikoncepce (pesary, diafragmy, kondomy), a to zcela přirozeně. Gel také lubrikuje a pomáhá při zavádění pesaru. Přírodní složení s kyselinou mléčnou příznivě upravuje poševní pH a je tak skvělou prevencí mykóz a infekcí..

Dostupnost Skladem
389 Kč    
Kategorie Antikoncepční pesary a gely
 

Přírodní gel Contragel green

Bariérovou antikoncepci spolu s přírodními gely vyhledávají ženy, kterým nevyhovuje užívání hormonů, chemických produktů nebo preferují ekologický a udržitelný životní styl. Contragel green je jedním z nejprodávanějších přírodních gelů. Proč je u žen tolik oblíben? Zejména pro své 100% přírodní složení. Contragel green nezpůsobuje alergie ani podráždění. Má hladkou konzistenci, je bezbarvý, s jemnou vůní vanilky. Obsahuje také kyselinu mléčnou, která upravuje pH v poševním prostředí a zvyšuje odolnost proti infekcím a vaginálním zánětům. Přírodní gel používaný společně s pesarem nebo diafragmou tvoří vysoce spolehlivou metodu ochrany proti neplánovanému početí. Navíc zcela bez hormonů a chemie.

Jak se Contragel green používá?

Malé množství gelu (přibližně jedna čajová lžička) se nanese na cervikální pesar nebo diafragmu. Lubrikační vlastnosti gelu usnadňují zavádění antikoncepčních pomůcek před pohlavním stykem. Gel s kyselým pH 3,8 podporuje zdravou poševní mikroflóru a je prevencí před vaginálními záněty a infekcí. Celulózová složka a husté složení gelu spermie zadrží a nepustí dál. Účinkuje ihned po aplikaci. Contragel green je možno používat s antikoncepčními pomůckami z lékařského silikonu i z latexu.

Složení: Voda, kyselina mléčná, mléčnan sodný, celulóza, kyselina sorbová.

Obsah balení: 60 ml gelu