Látkové intimky Forlady - Cyklický set

 
Akce Nové
  • 1 z 2
 

Na téma ženské cykličnosti byla navržena speciální kolekce látkových vložek. Sada obsahuje 4 látkové intimky.

Dostupnost Skladem
380 Kč    
Kategorie Látkové vložky
 

Cyklické látkové intimky

Vznik cyklických vložek byl inspirován knihou „Cyklická žena“ od Mirandy Gray. Tak jako se proměňuje země a příroda během celého roku, tak se i žena proměňuje během svého cyklu. Během jednoho měsíce umí být 4x jiná.

Fáze panny = Jaro (zelená barva), Fáze matky = Léto (žlutá barva), Fáze čarodějky = Podzim (červená barva), Fáze vědmy = Zima (modrá barva)

Látkové intimky jsou ekologická a příjemná varianta klasických intimek. Jsou vhodné pro dny na začátku a na konci menstruace nebo jako ochrana spodního prádla i mimo dny menstruace. Tyto intimky nejsou nepropustné. Můžete ji také použít jako pojistku k menstruačnímu kalíšku nebo mořské houbičce.

Materiál: Dotyková vrstva: Bambusový aksamit (80% bambusová viskóza, 28% bavlna, 2% polyester), Vnější vrstva: Bavlněné plátno (100% bavlna), Vnitřní vrstva: Bavlněné froté (100% bavlna)

Většina použitých materiálů jsou certifikována pro děti do 3 let.

Rozměry jedné látkové intimky: délka:17 cm, šířka: 6,5 cm (po zapnutí patentek).

Péče o látkové intimky: Vložky perte do 60°C na šetrný prací program. Perte nejlépe v ekologickém pracím prostředku, který v sobě neobsahuje bělidla. Pro předeprání a odstranění skvrn můžete použít žlučové mýdlo. Nepoužívejte odstraňovače skvrn obsahující rozpouštědla. Při použití sušičky zvolte šetrný program se sníženou teplotou a dobou sušení. Žehlete na mírnou teplotu.

Pro uskladnění vložek můžete použít nepromokavou taštičku.