Pro zdraví a krásu ženy...

Nákupní taška: 0 Kč , 0.00,- €
Uživatel: Nejste přihlášen(a)

Úvodní stránka » Výrobci » Milex - diafragma

Milex - diafragma

 

Milex

 

Milex diafragma je klasická membrána kruhového tvaru a řadí se mezi bariérové antikoncepce.

 

Milex diafragma, jinak nazývána vaginální nebo-li poševní pesar, se vkládá do pochvy podobně jako tampón. Je vložena mezi zadní část poševní klenby a výklenek stydké kosti. V pochvě zcela kryje děložní čípek. Při sexuálním styku zabraňuje vniknutí spermií do dělohy. Po pohlavním styku musí zůstat diafragma nejméně 6 hodin v pochvě, ne však déle než 24 hodin.
Pro zvýšení antikoncepční účinnosti je vhodné použít současně s diafragmou také spermicidní gel (např. Contragel Green)

 

Milex diafragma  je vyráběna z lékařského silikonu v 7 různých velikostech: 60 mm, 65 mm, 70 mm, 75 mm, 80 mm, 85 mm, 90 mm. Je-li diafragma správně zavedena a má-li odpovídající velikost, žena ani její partner ji při styku nepocítí. Lékařský silikon je měkký, poddajný a dobře lne k poševním stěnám.

Správnou velikost diafragmy musí určit lékař na základě gynekologického vyšetření pomocí měřící diafragma sady.

Milex set

 

Potom co lékař zjistí, jakou velikost potřebujete, ukáže Vám, jak máte správně diafragmu vložit a následně odstranit z pochvy. Poradí Vám také jak zkontrolovat, zda je diafragma v pochvě správně umístěna.

 

Pokud nastane některá z následujících událostí, je nutné, abyste opět navštívili lékaře kvůli kontrole velikosti diafragmy:

- přibrala jste, nebo shodila více než 5 kg.

- podstoupila jste gynekologickou operaci.

                                                - prodělala jste interupci nebo jste porodila.SPOLUPRACUJEME S GYNEKOLOGY Z PRAHY, PLZNĚ, BRNA, OSTRAVY A OLOMOUCKA. V PŘÍPADĚ, ŽE BUDETE POTŘEBOVAT PORADIT (např. s výběrem vhodné velikosti), ZAVOLEJTE NEBO NAPIŠTE NÁM.
POSKYTNEME VÁM KONTAKT NA LÉKAŘE V DANÉ LOKALITĚ