Pro zdraví a krásu ženy...

Nákupní taška: 0 Kč , 0.00,- €
Uživatel: Nejste přihlášen(a)

Úvodní stránka » Venušiny kuličky

Venušiny kuličky

Vaginální kuličky známé také jako venušiny kuličky jsou nejen erotickou pomůckou. Málokdo ví, že se používají také jako zdravotní pomůcka.

Venušiny kuličky, to jsou obvykle dvě duté kuličky vyrobené z lékařského silikonu, uvnitř kterých se nachází dvě menší kovové a těžší kuličky. Při pohybu se vnitřní kuličky rozpohybují, narážejí na stěny vnějších kuliček a způsobují tak vibrace. Toto jemné chvění stimuluje a zároveň posiluje poševní svaly. Žena se snaží udržet kuličky v pochvě a tím posiluje svaly pánevního dna, které běžně nepoužívá. Venušiny kuličky se tak stávají zdravotní pomůckou, která nám zároveň přinese i trochu toho potěšení.

Pravidelným používáním vaginálních kuliček můžeme preventivně předejít, nebo i léčit počínající inkontinenci. Ta může být způsobená ochabnutím pánevního svalstva v důsledku těhotenství, vyššího věku nebo po gynekologických operacích.  Stačí cvičit 30 minut denně po dobu 12 týdnů a výsledky se zaručeně dostaví.

Může vám to potvrdit i váš partner. Další z výhod plynoucích z používání vaginálních kuliček je totiž to, že zlepšíte svůj sexuální prožitek sobě i partnerovi. Poševní stěny se stávají citlivější, pevnější a budete je umět lépe ovládat. Snadněji pak také dosáhnete orgasmu.

Jaké vybrat kuličky?

Venušiny kuličky mohou mít různou hmotnost (20-40 g), tvar a barvu. U těžších kuliček je nutné více stáhnout poševní svaly, aby kuličky z pochvy nevypadly. Cvičení se tak stává náročnější.

Venušiny kuličky, které naleznete v našem e-shopu jsou ze 100% lékařského silikonu, který nevyvolává žádné alergické reakce. Pro běžnou údržbu postačí mýdlo a teplá voda.

ami

Pro začátečnice a ženy, které již potřebují řešit počínající inkontinenci, doporučujeme luxusní kuličky AMI značky Je Joue. Vyrábí se v sadě 3 kuliček různých hmotností.  První kulička je pouze jednou samostatnou kuličkou nejmenší hmotnosti. Nepřenáší vibrace, ale jako zvykací pomůcka dobře poslouží. Další dvě kuličky jsou dvojité a jsou odlišné svou hmotností.

Velmi kvalitní a zároveň příjemné na zavádění jsou kuličky s eliptickým tvarem - Smartballs německé značky Fun Factory. Jsou výborné pro trénink pánevního dna,k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Venušiny kuličky Joyballs jsou kuličky klasického tvaru, hypoalergení, doporučované gynekology. Jejich povrch je lesklý a hladký, snadno se proto zavádí. Jsou taktéž výborné k posilovánípánevního dna. Kuličky můžete nosit zavedené při běžných denních činnostech, jako jsou domácí práce, nebo s nimi můžete jít na procházku, běhat, jezdit na in-linech či cvičit aerobik. Čím více se budete hýbat, tím bude účinek silnější. Můžete si je také vzít sebou do práce. Většinu svého času trávíme v sedě,a to je pro svalstvo pánevního dna nejhorší. Kuličky, které zakoupíte u nás, jsou kvalitní. Nemusíte se bát, že by při chůzi bylo slyšet "cvakání nebo cinkání" tak jak je tomu u levných plastových kuliček. Venušiny kuličky se tak stanou vašim tichým společníkem.