Čistící sůl na mořské houby

 
Akce Nové
  • 1 z 3
 

Sůl doporučujeme používat k pravidelné péči o mořské houby - pro ty, které používáte při menstruaci i pro mycí houby. Výrazně tím prodloužíte jejich životnost.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 50 Kč
Ušetříte 25 Kč (–50 %)
25 Kč
Kategorie Mořské houby
Položka byla vyprodána...
 

Mořská sůl pro desinfekci mořských hub

Sůl doporučujeme používat k pravidelné péči o mořské houby - pro ty, které používáte při menstruaci i pro mycí houby. Výrazně tím prodloužíte jejich životnost. Sůl lze také používat pro solné koupele či inhalace.

Životnost a čištění mořských hub

Jedna mořská houba vydrží přibližně 6 měsíců. U hub používaných jako tampóny při menstruaci závisí životnost na délce cyklu ženy, která ji používá i na tom, jak se o houbu stará. Čištění, desinfekce i způsob uložení v době mimo menstruaci jsou velmi důležité z hlediska hygieny i životnosti houby. Před každou menstruací (nebo po menstruaci) je nutné houbu dezinfikovat.

Doporučujeme solnou koupel

Čistící sůl na mořské houby rozpusťte v přiměřeném množství vody o teplotě okolo 37 C. Houbu ponořte do roztoku a opakovaně zmáčkněte. Poté ji nechte ponořenou v tomto roztoku min. 5 hodin. Pro zvýšení účinku soli můžete přidat několik kapek citrónové šťávy. Po vyčištění důkladně propláchněte čistou vodou.

100% nerafinovaná přírodní sůl z Mrtvého moře. Výrobek je bez syntetických barviv a aromat.
Balení: 70g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: