Látkové intimky forlady - cyklický set II

 
Nové
 
  • 1 z 6

Set látkových intimek obsahuje 4 barevné vložky

360 Kč
Kategorie Látkové vložky
Položka byla vyprodána...
 

Látková intimky ForLady - Cyklický set

Ekologická a příjemná varianta klasických intimek je vhodná pro dny slabé menstruace nebo jako intimka, která chrání spodní prádlo i mimo dny menstruace. Tato intimka není nepropustná. Můžete ji také použít jako pojistku k menstruačnímu kalíšku nebo houbičce.

Proč si pořídit slipovou vložku k menstruačnímu kalíšku.

  • při začátku používání si ještě nejste jista správnou manipulací s kalíškem a tenká vložka vám ušetří nervy "co když mi kalíšek proteče"
  • při hodně silné menstruaci může kalíšek protékat - využijte slipovou vložku
  • při povoleném svalstvu pánevního dna kalíšek často netěsní a slipová vložka může být vhodným doplňkem. (Povolené svaly souvisí například s věkem nebo se sedavým způsobem života a lze je posílit pomocí speciálních cviků k posílení svalstva pánevního dna.)

Péče: Vložky perte do 60°C na šetrný prací program. Perte nejlépe v ekologickém pracím prostředku, který v sobě neobsahuje bělidla (doporučujeme značku Ulrich či Yellow&Blue). Nepoužívejte odstraňovače skvrn obsahující rozpouštědla. Při sušení v bubnové sušičce je nutné dbát opatrnosti. Zvolte šetrný proces se sníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušení). Žehlit na mírnou teplotu.

Délka: 16 cm, šířka 6 cm nebo 7 cm (dle zapnutého patentku).

Materiál:  bavlna, jemný kojenecký plyš (80% bavlna, 20% elastan).

Doporučujeme:
Pro krátké uchování vložek před a hlavně po použití použijte nepropustnou taštičku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: