Přírodní lubrikační gel Good Clean Love na bázi vody

Lubrikační gel potřebujete nebo chcete. Ať už patříte do první nebo druhé skupiny, očekáváte, že povznese vaše erotické chvilky do nových výšin, vše bude příjemné, bezbolestné a že celá show bude nadmíru skvělá. Nepřipouštíte, že by mohlo dojít ke komplikacím. Některé gely však při schnutí na pokožce vytvářejí lepkavý film, který se může drolit. Je to nepříjemné, a tak číslo musíte přerušit přestávkou v koupelně. 

Druhá komplikace je daleko vážnější. Lubrikační gely totiž často obsahují konzervanty a dochucovadla na chemické bázi, které dráždí pokožku. A tak si místo dobrého jídla po vydatném milování dáte dětský pudr do klína. Případně skuhravým krokem dojdete k lékaři. A pak je tu další komplikace hodná „vypípání“. A to zjištění, že vybraný lubrikační gel nemůžete použít spolu s kondomem nebo erotickou hračkou, na které se celý den těšíte. Některé látky v lubrikačním gelu totiž mohou naleptávat erotické pomůcky.

Good Clean Love

 

Tajemství se skrývá ve…

složení. Tak jako všechny prvotřídní produkty, které milujete, mají Good Clean Love gely tajemství úspěchu ve svém složení. Zakládají se na bázi vody, snadno je tak smyjete vodou jak z pokožky, tak z prádla. Nenajdete v nich ani kapku umělých látek. Nemusíte se bát o své erotické hračky ani nemusíte zjišťovat, zda je vhodný k použití s kondomem nebo pesarem. GCL gely neleptají ani jinak nenarušují povrchy intimních pomůcek.

Nemusíte se bát ani alergických reakcí, které způsobují lubrikační gely s chemickými přísadami. Největším přínosem GCL gelů je proto přírodní složení. Velkou část tvoří aloe vera a aguru (mořská řasa). Obojí má jemnou konzistenci a působí protizánětlivě. GCL gely si užijete nejen při styku, ale při masáži. Z 95% gel obsahuje organické a ze 100% přírodní ingredience. Snižuje tak riziko jakékoliv alergické reakce a značka Good Clean Love byla v USA zvolena v náročném vědeckém výzkumu jako nejbezpečnější na trhu s lubrikanty vůbec. Navíc jsou GCL gely ochuceny přírodními dochucovadly. Pokud začne gel zasychat, klouzavou konzistenci aktivujete kapkou vody nebo vlhkým polibkem.  

lubrikační gel Good Clean LoveZnačka Good Clean Love si vysloužila certifikát Oregon Tilth Certified Organic a největší komplimenty získává od gynekologů, kteří výrobky doporučují i těhotným ženám. Gely jsou šetrné k citlivému prostředí pohlaví a také působí léčivě. Mají totiž schopnost navracet přirozené pH.

Good Clean Love lubrikační gely jsou ideálním řešením pro všechny, kteří hledají maximální potěšení bez kompromisů.